NEDEN ESPRESSOLAB

Türkiye’nin en yenilikçi kahve zinciri olarak; kahve tutkunlarına dünyadaki gurme kahve kültürünün değişik tatlarını sunuyoruz. 2014’te İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde ilk mağazamızla kapılarımızı açtığımız andan itibaren kahve tutkuları arasında önemli bir hayran kitlesine sahip olduk. İyi kahveye olan tutkumuzu her geçen gün daha fazla kahve severle paylaşmak için çok çalışıyoruz. Hızla büyüyen markamızın 1 kavurma merkezi, Türkiye ve yurtdışında toplam 50 mağazası bulunmaktadır. 2019 yılı içerisinde mağaza sayımızı 90’a çıkarmayı hedeflemekteyiz.

KAHVEMİZİ KENDİMİZ KAVURUYORUZ

El Salvador, Guatemala, Kosta Rika, Nikaragua, Kolombiya, Brezilya ve Kenya’nın yerel çiftliklerinden getirttiğimiz kahvemizi, dünyaca ünlükahve uzmanı  Miletto’nun danışmanlığında harmanladık. En ileri kavurma ve pişirme tekniklerinin kullanıldığı üretim süreçlerine dayalı en kaliteli ürünü sunarak, third wave kahve akımının Türkiye’deki en başarılı temsilcilerinden biriyiz. Kahvemizi kendi makinemizde kavurup, en taze haliyle servis ediyoruz. Kahve menümüzü her hafta farklı aromalar ekleyerek zenginleştiriyor, tat skalamızı genişletiyoruz.
 
KAHVENİZ 48 SAAT ÖNCE KAVRULDU
 
Espressolab mağazalarında sunduğumuz her bir kahve, 48 saat öncesinden kavruluyor. Biz, iyi kahvenin her zaman taze kahve olduğuna inanıyoruz ve kavurduğumuz çekirdekleri bir an önce misafirlerimizle buluşturmak için çok çalışıyoruz.
 
ORGANİK KAHVE DENEYİMİ
 
El Salvador’un yerel çiftliklerinde endüstriyel tarım yapılmamış arazilerde, kimyasal ürün kullanılmadan üretilen tamamen %100 organik kahve çekirdeği ile misafirlerimize iyi kahve deneyimi sunuyoruz.

NEDEN ESPRESSOLAB

Zincir kahvecilik anlayışından ziyade butik ve en ileri kavurma ve pişirme tekniklerinin kullanıldığı üretim süreçlerine dayalı en kaliteli ürünü sunarak, third wave kahve akımının Türkiye’deki en başarılı temsilcilerinden biri…